Marketing internetowy – outsourcing

Na początku roku 2017 wprowadziliśmy do oferty pierwsze pakiety oferujące kompleksową obsługę w zakresie marketingu internetowego. Nasza oferta okazała się strzałem w dziesiątkę i wzbudziła duże zainteresowanie. Korzystanie z działu marketingu internetowego w formie outsourcingu jest rozwiązaniem nie tylko tańszym, ale i skuteczniejszym od pracowników na etacie.

Działania promocyjne wymagają strategii, regularności i analizy wyników. Tradycyjne metody pozycjonowania, czy nawet samej reklamy, stają się nieskuteczne. Wszechobecność technologii mobilnych staje się faktem ale mało kto zastanawia się nad zmianą w komunikacji jaką ten proces wnosi. Przyszłość a nawet już teraźniejszość jest taka, że wykonawcę czy dostawcę „wyklikuje się” częściej niż zdobywa “namiar” w inny, tradycyjny sposób. Komunikujemy się przede wszystkim przy użyciu maila, a wiarygodność firmy badamy poprzez research w sieci. Brak aktywności w mediach społecznościowych czy ignorowanie negatywnych opinii będzie skutkowało utrata wiarygodności i stopniowym zmniejszaniem się zainteresowania ofertą.
Podstawą marketingu internetowego jest dziś komunikacja i optymalizacja „pod wyszukiwarki” (SEO i SEM). Technologie pozwalają na tworzenie reklam i ofert spersonalizowanych na podstawie aktywności klienta a nawet na identyfikowanie odwiedzającego. Strona internetowa i elektroniczny wizerunek firmy to proces który wymaga bieżącego nadzoru. Nie jest to jednorazowe zdarzenie i wymaga ciągłej pracy oraz zaangażowania. Działalność internetowa to również ochrona danych osobowych jej użytkowników(RODO) – zapewniamy najwyższe standardy w tej kwestii.

Jako firma workWeb sp. z o.o. zmieniamy model współpracy z klientami na model abonamentowy dając w zamian pełne zaangażowanie i profesjonalizm oraz priorytet wykonania zlecenia indywidualnego. Chcielibyśmy aby nasi klienci mogli zdać się całkowicie na nasze usługi w zakresie szeroko pojętego marketingu internetowego.

Dostarczanie usług na najwyższym poziomie wymaga od nas inwestycji w szkolenia, profesjonalne oprogramowanie i sprzęt. Obecnie staramy się o uzyskanie statutu Premium Partner Google. Planujemy doposażyć studio fotograficzne oraz zakup drona, który pomoże nam wzbogacić reklamy video naszych klientów.

[siteorigin_widget class=”kad_image_widget”]

HOSTING, BACKUP I BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Dysponujemy własnym serwerem dedykowanym składającym się z 8 rdzeniowego procesora i dysponującym 12288 MB pamięci RAM. Urządzenie wyposażone jest w szybkie dyski SSD. Codziennie wykonywane są kopie bezpieczeństwa a cały system pracuje w “mirroringu” tj. w razie awarii jednego dysku bez przerwy w dostępie wszystkie dane są pobierane z drugiego. Posiadamy własną strefę DNS (profdns.pl) co ułatwia szybkie przeniesienie i odtworzenie danych w innym miejscu – nie jesteśmy uzależnieni od konkretnego “data center” w razie znalezienia lepszego urządzenia w klika godzin możemy wszystko odtworzyć w innym miejscu.

Wszystkie usługi hostingowe (poczta, hosting, serwery ftp) i regularne kopie bezpieczeństwa , są wliczone w opłatę abonamentową.

SEO i SEM – pozycjonowanie organiczne

Dobra pozycja w wynikach wyszukiwania to efekt dobrze zbudowanej strony. Nie jest to jednak zdarzenie a proces. Strona której poświęca się dużo czasu, rozszerza się jej treść, dba o takie elementy jak szybkość wczytywania czy dostępność dla osób niepełnosprawnych prędzej czy później znajdzie się wyżej niż ta której twórcy nie przywiązują do tego wagi. Poza wyglądem i dostępnością to również prestiż. Firma po której widać że inwestuje w swój wizerunek #elektroniczny będzie uznawana za nowoczesną.
Dobrze napisane i unikalne teksty to doskonała informacja dla klienta ale i dla robota wyszukiwarki który stwierdzi na tej podstawie czy warto tą stronę polecać użytkownikom.

Zapewniamy jeden artykuł SEM w serwisie zewnętrznym miesięcznie oraz cztery wpisy w mediach społecznościowych. W cenę wliczona jest również aktualizacja treści strony – do 4. W przypadku braku aktualizacji proponujemy i umieszczamy jeden artykuł miesięcznie dla poprawy pozycjonowania. Monitorujemy stronę w sposób ciągły oraz obserwujemy pojawiające się informacje o marce w sieci za pomocą narzędzi BRAND24.

[siteorigin_widget class=”kad_image_widget”]
[siteorigin_widget class=”kad_image_widget”]

GOOGLE, FACEBOOK, REMARKETING, IDENTYFIKOWANIE

Słyszeliśmy nie dawno o aferze Facebooka i “Cambridge analytica”. Wiele danych podobnego typu jest dostępnych dla reklamodawców obu platform. Reklamy mogą być profilowane, mogą też podążać za użytkownikiem (remarketing). Posiadając bazę klientów jesteśmy w stanie swtierdzić kiedy dany użytkownik pojawił się na stronie. Nie chcemy manipulować ale dotrzeć z ofertą do klienta który akurat potrzebuje naszych usług co jest celem każdej firmy. Reklama w mediach elektronicznych w przeciwieństwie do reklamy tradycyjnej (displayowej) daje nam szeroki zakres narzędzi do badania konwersji (skuteczności). Możemy tworzyć testy i reklamy porównawcze aby badać reakcje użytkowników. Uzyskane wyniki możemy również wykorzystywać w działaniach poprawiających wyszukiwanie organiczne.

Zapewniamy ustawienie reklam w Googlach i na Facebooku, ich monitoring i optymalizację oraz pokrycie wydatków reklamowych na poziomie 100zł/miesięcznie. Firmą które wcześniej nie korzystały z usług platformy adWords możemy przekazać kupon promocyjny o wartości 250zł.

PROJEKTY MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH

Wizerunek firmy powinien być spójny tj, wszystkie materiały promocyjne powinny być do siebie wizualnie podobne. Współpraca z nami to gwarancja profesjonalnego wizerunku. Współpracujemy z wieloma drukarniami i podwykonawcami ale nasze rola może też ograniczać się jedynie do projektowania czy nawet konsultacji. Wykonujemy też zdjęcia produktów i inne związane z działalnością firmy.

W ramach opłaty abonamentowej zapewniamy wykonanie jednego projektu graficznego i jednej sesji zdjęciowej miesięcznie a także 1 filmik reklamowy co 6 miesięcy.

[siteorigin_widget class=”kad_image_widget”]

Droga do sukcesu to reuglarne działania dlatego proponujemy swoje usługi w formie miesięcznego abonamentu w ramach którego będziemy co miesiąc pracować nad wizerunkiem Państwa firmy. Oferta jest ofertą ramową i w jej obrębie możemy wykonywać też inne usługi jak np. wykonanie na nasz koszt tłumaczeń do strony itp.
Dzięki opłacie abonamentowej zyskują Państwo nie tylko profesjonalną obsługę marketingową ale i priorytet w wykonywaniu zleceń. Przeliczając koszt na koszt utrzymania pracownika odpowiedzialnego za oferowane przez nas zadania zyskują Państwo nie tylko realne oszczędności ale i profesjonalne wykonanie. Wszystkie prace wykonane w danym miesiącu będziemy raportować razem z analizą ruchu na stronie i analizą pozycji w wynikach wyszukiwania.

 

Zapraszam do współpracy
Maciej Lechowicz
Prezes Zarządu