Hosting SSD

Wydajność ma znaczenie

Nasze serwery pracują na szybkich dyskach SSD! Sprawne działanie twojej aplikacji i serwera wymaga dbania o bezpieczeństwo i regularnych aktualizacji.

Nasz hosting to gwarancja stabilnego działania i serwis 24/7

Limity? A czy dla kreatywnych profesjonalistów są jakieś limity? Korzystasz tyle ile potrzebujesz my tylko zapewniamy ciągły rozwój infrastruktury.

Standardowy hosting

Standardowy usługa hostingu polega na udostępnieniu klientowi miejsca na współdzielonym serwerze. To dobre rozwiązanie. Z pewnością dobre dla firmy hostingowej która oddaje miejsce, pobiera opłatę i właściwie na tym kończy się jej rola. Z punktu widzenia klienta to już nie do końca taka idealna sytuacja. Warto wiedzieć z kim współdzieli się urządzenie. Złe zarzadzanie przez jednego użytkownika może powodować komplikacje na innych kontach w ramach jednego serwera. Można w tej sytuacji przypisać zasoby – dla każdego po równo! Tylko jeśli jeden użytkownik zużywa 100% zasobów a inni w tym czasie 1% to ta moc obliczeniowa pozostaje niewykorzystana.


Pakiet e-marketingowy workWeb

Dajemy Ci do dyspozycji konto hostingowe na serwerze skonfigurowanym pod jak najbardziej wydajną pracę z WordPressem. Dodatkowo dostajesz od nas licencjonowane wtyczki, które są co roku odnawiane. Dbamy o bezpieczeństwo i aktualizacje tak aby cały ekosystem działał sprawnie i wydajnie, bo kluczem jest zapewnienie prawidłowego działania w długim terminie. Na naszych serwerach utrzymujemy wyłącznie strony postawione przez nas co zdecydowanie poprawia wydajność i zapewnia działanie wszystkich stron. Aplikacja zainstalowana i obsługiwana przez specjalistów nie tylko działa prawidłowo, ale też nie ma negatywnego wpływu na innych użytkowników serwera. Pozwalamy, aby zasoby serwera były współdzielone i dbamy o to, żeby wszystkie aplikacje jako całość, nie doprowadzały do przeciążeń serwerów. Jeśli sumaryczny ruch zaczyna zbliżać się do górnych granic wydajności skalujemy nasz hosting do nowych rozmiarów.

Dla kogo

Nasi klienci to firmy i osoby prywatne które są świadome znaczenia e-marketingu. Oferujemy profesjonalne usługi dla profesjonalistów, którzy traktują poważnie swoją obecność w sieci. Nie ma tu znaczenia wielkość biznesu. Konkurencja jest bardzo silna właściwie wszędzie. Dziś nie wystarczy posiadać stronę, dziś strona powinna pracować! Powinna dostarczać Ci informacji o zainteresowaniu twoja firmą, o zainteresowaniu konkretną ofertą a przede wszystkim powinna zdobywać nowych klientów.

EKONOMICZNY


Dla małych, początkujących firm w których do kontaktu z klientem wykorzystywane są inne kanały komunikacji.

W skład tego zestawu wchodzą:


49 zł netto / miesiąc

FACHOWY


Dla firm, które chcą wykorzystywać stronę internetową w komunikacji z klientem i będą to robić angażując w tym celu swoich pracowników.

W skład tego zestawu wchodzą:


179 zł netto / miesiąc

PROFESJONALNY


Dla firm, które potrzebują naszej pomocy w komunikacji z klientem przy wykorzystaniu strony internetowej i social mediów.

W skład tego zestawu wchodzą:


549 zł netto / miesiąc

OUTSOURCING


Dla firm, które chcą zlecić nam budowanie komunikacji z klientem poprzez tworzenie contentu przy wykorzystaniu strony internetowej, social mediów i płatnych reklam.

W skład tego zestawu wchodzą:


1299 zł netto / miesiąc