Bezpłatna wizytówka od Google

W ostatnim czasie mamy sporo sygnałów od klientów którym proponuje się odpłatne założenie wizytówki w Google.

[blockquote align=”left” ] Usługa Google Moja Firma jest usługą bezpłatną! [/blockquote]

Firma która zrobi to dla Państwa ma oczywiście prawo zażądać zapłaty za wykonanie usługi w Państwa imieniu. Pytanie jednak czy często tylko poprawienie danych warte jest np.: 250 zł netto. My wykonujemy taką usługę gratis jako uzupełnienie innych naszych usług.

Dlaczego warto?

Coraz częściej przy precyzyjnych wynikach wyszukiwania wizytówka jest prezentowana obok wyników wyszukiwania. Nie bez znaczenia jest również prezentacja w „Mapach Google”. Uzupełniając i weryfikując swoją wizytówkę nie tylko przejmujesz kontrolę nad informacjami o twojej firmie – możesz w dowolnym momencie zmienić np: godziny otwarcia – ale i sprawiasz że będą one dostępne we wszystkich usługach.
Google ma bardzo rozbudowane systemy wsparcia dlatego samodzielne przejście przez proces weryfikacji i uzupełnienia danych jest bardzo proste!

https://support.google.com/business/answer/3038063?hl=pl

Na dziś przejęcie tej wizytówki umożliwia także samodzielne umieszczanie wirtualnej wycieczki po swojej firmie! Usługa która była kiedyś dostępna tylko dla rekomendowanych fotografów Google (którym to mam przyjemność być (-; ) jest teraz dostępna dla wszystkich! Więcej o tym w kolejnym artykule.