Kreatywnosć i doświadczenie

wspierane przez AI

LOADING…

Warto mieć plan i konsekwentnie go realizować.Warto mieć pod kontrolą prowadzone działania

Skonsolidowanie działań reklamowych, promocyjnych w marketingu cyfrowym pozwala na efektywniejsze wykorzystanie zasobów oraz lepsze zarządzanie budżetem reklamowym. Zapewnia również spójne i skuteczne przekazywanie komunikatów marketingowych w różnych kanałach.

Bez względu na pojawiające się zakłócenia i trudności każdego dnia stawiamy kolejny krok do przodu.

Plan i konsekwencja to klucz do sukcesu
filozofia działania firmy workWeb zw zakresie marketingu internetowego
Filozofia działania

Kompleksowość, prostota, elastyczność, dostępność.

Dobrze skonfigurowany hosting pozwala na optymalne wykorzystanie najpopularniejszego na świecie systemu do zarządzania stroną internetową (CMS). Ciągłe rozwijanie platformy przez największą na świecie społeczność to gwarancja bezpieczeństwa i stosowania najnowszych rozwiązań technicznych. Aktualizacje głównego skryptu są całkowicie bezpłatne i będą takie zawsze. Bogata baza materiałów szkoleniowych i łatwość obsługi sprzyjają regularnemu tworzeniu wartościowych treści. Aktualna i bogata w treści strona to droga do wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Wysoka pozycja organiczna pozwala na ograniczenie kosztów płatnej reklamy.Stosowanie najbardziej popularnej na świecie platformy do tworzenia stron internetowych to też gwarancja szybkiego znalezienia pracownika do jej obsługi i brak uzależnienia od jednego dostawcy usług

Sprawdź naszego bloga

O nas

Nasza firma to doświadczona i kreatywna agencja interaktywna, która oferuje pełen wachlarz usług z zakresu e-commerce i marketingu internetowego. Zajmujemy się wdrażaniem sklepów internetowych oraz budową stron internetowych, a także pisaniem kodu na zlecenie oraz hostingiem.

Dzięki naszym usługom, klienci zyskują nowoczesne i funkcjonalne strony internetowe, a także profesjonalne wsparcie w zakresie marketingu internetowego. Oferujemy prowadzenie kampanii reklamowych w Google i na Facebooku, co skutecznie zwiększa zasięg i popularność firm w sieci.

W naszej ofercie znajduje się również tworzenie wysokiej jakości contentu dla stron internetowych i social mediów. Zajmujemy się również prowadzeniem kont w social mediach oraz przygotowaniem materiałów do druku, takich jak ulotki, broszury czy katalogi. Wszystko po to, by nasi klienci mogli zwiększyć swoją widoczność w sieci oraz osiągnąć sukces w biznesie.

Jeśli szukasz wsparcia w rozwoju swojej działalności online, to skorzystaj z naszych usług i dołącz do grona zadowolonych klientów! Z nami zyskasz nowoczesną stronę internetową oraz pełne wsparcie w zakresie marketingu internetowego. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Maciej Lechowicz Prezes Zarządu workWeb sp. z o.o.
Zaufanie w długim okresie.

Poznajmy się

Jesteśmy firmą z małego miasta, co umożliwia nam oferowanie pełnego zakresu rozwiązań związanych z e-commerce i marketingiem internetowym w przystępnej cenie. Dzięki temu, nasi klienci mogą skorzystać z profesjonalnych usług tworzenia sklepów internetowych, budowy stron internetowych, programowania na zlecenie oraz hostingu, bez ponoszenia wysokich kosztów. W naszej ofercie znajduje się również prowadzenie skutecznych kampanii reklamowych w Google i na Facebooku, tworzenie unikalnych treści, a także wsparcie w prowadzeniu kont w social mediach. Ponadto, oferujemy przygotowanie materiałów do druku, takich jak ulotki, broszury czy katalogi. Dzięki naszemu lokalnemu charakterowi, możemy zapewnić naszym klientom indywidualne podejście oraz wysoką jakość oferowanych usług. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i przekonaj się, że profesjonalne i skuteczne rozwiązania z zakresu e-commerce i marketingu internetowego mogą być dostępne dla każdego!

Szczecinek

Piękne miasteczko położone w północno-zachodniej Polsce to idealne miejsce do prowadzenia zdalnego biznesu. Nasza mała globalna wioska to doskonałe miejsce, z którego możemy pomóc Twojej firmie podbić rynek. Jesteśmy grupą specjalistów z dużym doświadczeniem, którzy pracowali dla wielu firm i marek jako podwykonawcy. Współpracujemy z programistami, grafikami i innymi specjalistami, którzy, tak jak my, świadczą usługi zdalnie.

Mieszkając w małych miejscowościach, mamy dużo niższe koszty, przy jednocześnie wyższej jakości usług. Nie są to tylko marketingowe przechwałki, z perspektywy dużych miast, pracujemy dużo więcej, za mniej i jesteśmy szczęśliwi. Nie potrzebujemy karnetów motywacyjnych na siłownię, ponieważ do lasu mamy dwa kroki. Nie kończymy pracy o 15, bo nasz autobus odjeżdża, ani nie uciekamy z pracy, by uniknąć korków. Jeśli trzeba coś skończyć na dziś, to kończymy.

Współpracujemy również z innymi agencjami i freelancerami. Jeśli Twoja lista zadań ciągnie się w nieskończoność, daj nam zarobić, a Twój klient nawet nigdy się nie dowie, że to nie Ty zrobiłeś ten projekt.

Pozdrawiamy ze Szczecinka, na Pojezierzu Drawskim w województwie zachodniopomorskim.

Ratusz Miejski