Start zawsze jest trudny. Każda złotówka musi zostać wydana maksymalnie wydajnie. Dobry początek wymaga użycia profesjonalnych narzędzi już na tym etapie. Dobrze jeśli uda się je zdobyć w atrakcyjnej cenie. To właśnie zapewniamy twojej firmie już w początkach jej istnienia. Profesjonalny start a jeśli wszystko zaczyna grać i układać się tak jak trzeba pomagamy Ci wykonać następny krok.

Bardzo łatwo możesz zniknąć w gąszczu podobnych stron internetowych. Wiemy co zrobić by Twoja firma trafiła do potencjalnych klientów. Marketing nie ma dla nas tajemnic, a nasze doświadczenie może pracować dla Ciebie. SEO, SEM to bardzo dobrze znane nam pojęcia. Funkcjonuje mnóstwo narzędzi które pomogą Ci zbudować stronę internetową nawet za darmo, tylko czy aby wiesz, jak je wykorzystać żeby twoja witryna była po prostu skuteczna?

Wspólnie zajmiemy się wykreowaniem twojej młodej marki, określimy zadania i poprowadzimy przez wirtualny świat, aby Twoja oferta dotarła do jak najszerszego grona potencjalnych klientów.

 • PAKIET PODSTAWOWY
  99,-
  cena netto/mies. przez 1 rok.
  Strona internetowa zacznie działać najpóźniej w 3 miesiącu. Przy płatności z góry uzyskujesz 15% rabatu i gwarancję uruchomienia strony w ciągu 30dni od złożenia zamówienia. W latach kolejnych płacisz tylko za hosting i utrzymanie domeny. W pierwszym roku koszty te są wliczone w cenę.
  3 WERSJE PROJEKTU DO WYBORU
  SESJA ZDJĘCIOWA W FIRMIE LUB DO 30 ZDJĘĆ PRODUKTÓW
  INSTALACJA WORDPRESS Z INDYWIDUALNYM MOTYWEM
  HOSTING SSD
  2xE-MAIL
  DOMENA .PL
  15% RABATU PRZY ZAMÓWIENIU PRZEZ STRONĘ I PŁATNOŚCI Z GÓRY
 • PAKIET PODSTAWOWY ABONAMENT
  119,-
  cena netto/mies. przez 1 rok.
  Strona internetowa zacznie działać najpóźniej w 3 miesiącu. Przy płatności z góry uzyskujesz 15% rabatu i gwarancję uruchomienia strony w ciągu 30dni od złożenia zamówienia. W latach kolejnych płacisz tylko za hosting i utrzymanie domeny i aktulizacje 39zł/mies. netto. W pierwszym roku koszty te są wliczone w cenę.
  3 WERSJE PROJEKTU DO WYBORU
  SESJA ZDJĘCIOWA W FIRMIE LUB DO 30 ZDJĘĆ PRODUKTÓW
  INSTALACJA WORDPRESS Z INDYWIDUALNYM MOTYWEM
  BIEŻĄCE AKTULIZACJE WORDPRESSA I WTYCZEK
  HOSTING SSD
  2xE-MAIL
  DOMENA .PL Z CERTYFIKATEM SSL
  MAPY GOOGLE / GOOGLE MOJA FIRMA
  REKLAMA GOOGLE ADWORDS + KUPON 250zł
  2-3 AKTUALIZACJE/ROK
  15% RABATU PRZY ZAMÓWIENIU PRZEZ STRONĘ I PŁATNOŚCI Z GÓRY

Zaczynając swoją działalność musisz dobrze rozplanować każdą wydaną złotówkę. Z nami FRESH START jest prosty!

Podziel się tym: