Outsourcing w dziale marketingu internetowego?

To możliwe. Dysponujemy narzędziami i zespołem ludzi który jest w stanie bardzo mocno wesprzeć twój dział marketingu. Jako firma możemy w całości przejąć działania w sieci które są dziś podstawowym narzędziem działań marketingowych.

Szukasz nowych rozwiązań i chcesz aktywnie promować swoją firmę?

Utworzenie i utrzymywanie działu zajmującego się częścią internetową twojego biznesu może być kosztowne i przez długi czas nie wpływać na zwiększenie przychodów.

Zdaj się na outsourcing. Zajmiemy się profesjonalnie promocją Twojej firmy w sieci aż przez 3 lata z możliwością rezygnacji już w drugim roku trwania umowy. Jeśli będziesz zainteresowany dalszą współpracą możemy ją przedłużyć na kolejne lata. Jeśli dojdziesz do wniosku, że już czas na własny dział zajmujący się e-biznesem, przekażemy twoim pracownikom wszystkie niezbędne informacje.

Dajemy Ci gwarancję indywidualnego podejścia skrojonego do Twoich potrzeb. My wiemy jak istotny wpływ na kształtowanie Twej pozycji na rynku ma kreowanie marki, od logotypu , opracowanej grafiki strony www, wizytówki czy firmowego papieru po dialog z klientami w mediach społecznościowych.

Nasze doświadczenie pracuje na Twój sukces!

Podziel się tym: