fbpx

Jesteśmy zespołem, który od 2005 roku zajmuje się profesjonalnym opracowywaniem strategii marketingowych dla klientów zarówno w kraju jak i zagranicą. Zajmujemy się nie tylko brandingiem i webdesignem, czy prowadzeniem e-sklepów, ale również indywidualnie opracowanymi pod klienta kampaniami reklamowymi, usługami drukarskimi czy programistycznymi.

Najważniejsza dla nas jest jakość świadczonych usług, które kontrolujemy na każdym etapie prac.

Dysponujemy fachową wiedzą i doświadczeniem, które z powodzeniem przysłużyło się wielu klientom. Korzystamy wyłącznie z licencjonowanego oprogramowania firm takich jak np.: Adobe. Materiały, w tym zdjęcia przygotowujemy samodzielnie lub kupujemy. Nie wykorzystujemy materiałów „znalezionych w Google” dzięki temu mają Państwo pewność że dostają produkt unikalny z poszanowaniem praw autorskich innych twórców.

Jesteśmy fair wobec naszych klientów, podwykonawców i współautorów.

Teraz już wszystko w Twoich rękach, skontaktuj się z nami i niech nasze doświadczenie pracuje na Twój sukces.

Szczecinek?

To piękne i malownicze miasteczko położone na Pojezierzu Szczecineckim. Inspirująca i w wielu miejscach całkowicie dzika jeszcze kraina. W erze cyfrowej, globalnej wioski pracować można z dowolnego miejsca na świecie. My wybraliśmy Szczecinek!