Nie ma złej pogody jest tylko słaba promocja, reklama!

 

Powinniśmy po pierwsze zastanowić się nad tym co zrobić, aby nasi wczasowicze nie nudzili się podczas deszczu. To niestety w największej części Państwa rola – my się na tym słabo znamy. Wiemy za to, że każde dobrze zrealizowane przedsięwzięcie powinno zacząć się od sporządzenia planu. Robimy zatem burzę mózgów i spisujemy pomysły.

„Nie ma złej pogody są tylko źle ubrani turyści!”.

Następnie należy wykonać analizę SWOT dla każdego działania i ocenić czy np. aby na pewno łyżwy w lipcu znajdą swoich amatorów. Warto wszystkie wybrane koncepcje utrwalić na jakimś stałym nośniku typu rzeźbiona lub wypalona dębowa deska i opatrzyć tytułem „Instrukcja postępowania na wypadek niepogody”. Zalecamy częste zaglądanie dla utrwalenia i udostępnianie klientom zaraz po przyjeździe. Wczasowicz poinformowany to wczasowicz mniej zdenerwowany.

My pojawiamy się w drugiej części tej układanki.

Nasze zadanie to przyciągnąć do Państwa turystów wykorzystując całą paletę działań promocyjnych, których podstawą jest dostarczenie kompleksowej i aktualnej informacji o ofercie.

Nudzące się pociechy to słaby element wypoczynku.

 

My doskonale radzimy sobie z reklamą dlatego proponujemy podział zadań. Państwo wymyślają jak umilić wypoczynek wczasowiczom a my zajmiemy się promowaniem. Dlaczego tak? Nie mamy wpływu na pogodę, ale do miejsca w którym jest co robić nawet w czasie deszczu nie tylko turysta chętnie przyjedzie, ale i chętnie wróci. Klient który wraca i poleca to najlepsza reklama. My pomożemy wam go znaleźć i przekonać, że powinien was odwiedzić.
Zadania podzielone, cel jasny! Zostaje zadzwonić do naszego doradcy Pani Moniki 609 570 034 lub Pana Macieja 506 074 971 albo wysłać e-mail na adres biuro@workweb.pl

Maciej Lechowicz
SEO, SEM, AdWords, Programowanie
tel.: +48 506 074 971

Albo nie trać czasu kup teraz i zatrudnij nas natychmiast!

1290,00  1090,00 

Pakiet turystyczny

Prowadzisz hotel, restauracje lub gospodarstwo agroturystyczne? Twoja strona internetowa i informacje o działalności w mediach społecznościowych powinny być aktualne. Informacja o twojej działalności powinna być widoczna w mapach Google aby klienci mogli łatwo trafić. Ważne są też opinie i zdjęcia w tej usłudze.

Oferujemy kompleksowe rozwiązanie tj.

  • wykonanie sesji zdjęciowej i profesjonalną obróbkę,
  • aktualizację strony internetowej,
  • utworzenie lub aktualizację informacji w profilach społecznościowych
  • utworzenie lub aktualizacja informacji w mapach Google
  • reklama AdWords o wartości 250zł
Podziel się tym: