FlatAd – bezobsługowy plakat elektroniczny

Specjalnie z myślą o osobach idących z postępem technologicznym, oferujemy nowość w postaci cyfrowych plakatów. Stworzone po to, by zwiększyć sprzedaż – prawidłowo podana informacja może zastąpić  handlowca, wzbudzić zainteresowanie oraz zachęcić do zakupu promowanych towarów i usług.
Umieszczonych na linii wzroku wyświetlacz, skutecznie przyciągnie tych, którzy czekają w poczekalni na swoją kolej do gabinetu czy w restauracji na zamówione danie.
Przewijające się obrazy, filmiki reklamowe, mają o wiele większą siłę oddziaływania niż inne, statyczne formy reklamy.
Doskonałe warunki techniczne oferowanego przez nas sprzętu, zapewniają najwyższą jakość wyświetlanego bez przerw materiału reklamowego, a wyświetlana treść jest widoczna z daleka.

Dzięki połączeniu z internetem bezprzewodowym wi-fi możemy wymieniać państwu zestaw reklam bez konieczności fizycznej wizyty. Cały proces odbywa się zdalnie!

Jesteś producentem? Chcesz wyróżnić swój produkt w sklepach i hurtowniach które zaopatrujesz? To rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Zyskasz możliwość promowanie konkretnych lini produktów czy wzmocnienia przekazu w celu wyprzedaży produktów zalegających na magazynie! Nie musisz zabiegać o to u odbiorcy, wystarczy że klienci będą dopytywać o ten konkretny produkt!

Zajmujemy się również kompleksowym przygotowaniem materiałów promocyjnych, filmów, wywiadów, których wyświetlanie ustawimy w taki sposób, by zmieniały się wg wcześniej ustalonego harmonogramu lub dostosowane do bieżącej sytuacji.

Udostępnianą treść można dowolnie modyfikować i przestawiać w taki sposób, by nie znudziła również stałych klientów.
Na życzenie klienta zajmujemy się zdalną obsługą oprogramowania urządzenia i ustawieniami kampanii promocyjnych. Możliwe jest także zdalne ustawienie czasu działania sprzętu.
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz kontaktowy.

Podziel się tym: