Design – projektowanie materiałów drukowanych

Ulotki, foldery i wizytówki to wciąż nie zbędny element budowania wizerunku firmy. Od wielu lat wspieramy naszych klientów również w tym zakresie. Dzięki takiemu rozwiązaniu strategie promocyjne są spójne wizualnie co ma kluczowe znaczenie w procesie utrwalania marki w świadomości klientów.

Współpracujemy z wieloma profesjonalnymi drukarniami co pozwala nam wykonywać nawet najbardziej skomplikowane zlecenia jak np: indywidualne wykrojniki czy unikalne wykończenie.

 

Studio DTP

Przygotowanie do druku to coś więcej niż tylko wysłanie pliku. To złożone zadanie wymagające wiedzy i doświadczenia. Od wielu lat współpracujemy z jednym z największych w europie producentów kopert. Na potrzeby naszego klienta cały czas rozwijamy się w kierunku znajomości technologi odwzorowania koloru z wykorzystaniem różnych technik druku. Technik przede wszystkim służących masowej produkcji. Bliska współpraca zapewnia nam niezbędną wiedzę która pozwala na wykluczenie pomyłek już na etapie projektowania. Nie są nam obce zagadnienia takie jak CTP, Flexo, liniatura, anilox czy elastomer. Możliwość bieżącego wglądu w to jak określony projekt jest fizycznie realizowany w procesie produkcji pozwala nam zdobywać praktyczną wiedzę i eliminować ew. problemy. Weryfikujemy pod tym kątem prace i materiały przekazywane przez inne agencje często pomagając w uzyskaniu pożądanego efektu czy ostrzegając o ew. problemach w odwzorowaniu projektu.

Podziel się tym: